Przemienniki częstotliwości 8200 vector

Uniwersalny, zawierający wszystko to cojest potrzebne użytkownikowi do obsługi, diagnozy i komunikacji. Zbudowany w oparciu o o doświadczenia zebrane z codziennego użytkowania urządzeń z serii 8200 vector. Stanowi część naszego uznanego przez użytkowników systemu obejmującego dostawę, jak również doradztwo, szkolenia, pomoc techniczną, serwis. 

Korzyści uniwersalny, modułowy, tani Pełna moc przy wysokiej wydajności napędu a wszystko to w jednym uniwersalnym systemie. Do tego właśnie stworzone zostały przemienniki częstotliwości typu 8200 vector. Modułowy program produktu stanowi odpowiedź na indywidualne potrzeby użytkownika dotyczące napędów z uwzględnieniem rozsądnej ceny.

Uniwersalny we wszystkich wielkościach
Chcielibyśmy, aby użytkownik poznał dobrze nasz 8200 vector – i to w całym zakresie mocy od 0,25 aż do 90 kW. Dlatego też przemiennik częstotliwości 8200 vector oferuje dzięki swojej regulacji wektorowej nie tylko najlepsze właściwości napędowe, lecz także uniwersalność. A jeśli użytkownik pozna jeden nasz przemiennik to pozna wszystkie! Nic ponad to co potrzeba Użytkownik powinien kupować to co faktycznie potrzebuje. System 8200 vector ma budowę modułową i dzięki temu można go dopasować do indywidualnych potrzeb. Po co więc płacić więcej? Miejsce to pieniądz Szafki sterujące zabierają miejsce i pieniądze. Trend stanowią coraz mniejsze jednostki, które można ulokować w sposób zdecentralizowany w modułach maszyn. Kompaktowe przemienniki częstotliwości i dodatkowe akcesoria stanowią istotny krok w kierunku optymalnego wykorzystania objętości szafek sterujących. Mniej równa się więcej!

Szybko do celu
To musi się odbywać szybko, łatwo i pewnie. Uznane narzędzia oprogramowania, wstępnie zdefiniowane podstawowe konfiguracje i zdejmowany moduł obsługi z wyświetlaczem tekstowym zapewniają nieskomplikowaną obsługę. Przejrzysta i przyjazna dla użytkownika dokumentacja urządzenia pomoże Państwu na szybkie odnalezienie odpowiedzi na wszystkie pytania. Zostało to również potwierdzone – znakiem jakości DOCcert (TÜV). Kto dzisiaj ma czas na długie wyszukiwanie?

Używany na całym świecie
Nasz 8200 vector można użyć tam, gdzie się chce, nie tylko w maszynie, lecz również na całym świecie. Dzięki zakresowi napięcia zasilającego do 500 V (+10%) nie należy w ogóle martwić się tym, czy do jakiego zakątka świata ma zostać dostarczona maszyna. I oczywiście 8200 vector posiada certyfikaty zgodne ze standardami międzynarodowymi.

Wyświetlanie 1–6 z 37